Aktualności

Młodzi na START !

kwi 28, 2021

Wiecie, że od 2014 roku w województwie lubuskim działa program Lekkoatletyka dla każdego w roku 2021 zatrudnia ponad trzydziestu trenerów, siedmiu Trenerów w „OSU” Ośrodkach Sportu Ukierunkowanego i dwudziestu sześciu w „SP” Sporcie Powszechnym. Program powstał z potrzeby popularyzacji lekkiej atletyki jako sportu pierwszego kontaktu wśród dzieci i młodzieży. Ukazuje lekką atletykę jako sport atrakcyjny, niosący wiele radości młodszym dzieciom, a młodzieży dający satysfakcję z aktywności fizycznej. Młodych lekkoatletów prowadzą wykfalifikowani trenerzy współpracujący z metodykami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Dzięki finansowaniu przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, zaangażowaniu jednostek samorządu terytorialnego w poszczególnych miejscowościach oraz wsparciu sponsorów: firmy Nestlé i PKN ORLEN wszystkie zajęcia w programie są bezpłatne.

Jeżeli szukacie Państwo programu w swojej miejscowości zapraszamy na stronę http://www.lekkoatletykadlakazdego.pl/ bądź bezpośrednio u koordynatora programu w województwie Adam Kaczmarek, lub przez profil związku.

ZAPRASZAMY
zdj. Izabela Zaleska-Posmyk

Adres

Plac Jana Matejki 3, 65-056 Zielona Góra

godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00 – 16:00

Na bieżąco

Subskrybuj